Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Странники терпенья смотреть фильмы онлайн в hd качестве 2020 NY WX FC
Тарас возвращение смотреть онлайн Фільм Тарас. Повернення дивитись онлайн

[Resim: 5u2Dtbf.jpg]

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Тарас возвращение смотреть онлайн Фільм Тарас. Повернення

Тарас. Возвращение (2020) - Тарас. Повернення - фильм онлайн. – Ти думаєш, що я не вмiю гулять! – сумно обiзвався Микола. – Брешеш, вражий сину! Ще й тебе навчу цього дива. Але ось серед каламутних хвиль мигнуло щось біле, мов колода дерева, свіжообдерта з кори. Пливе, наближається. Євгеній забув уже про дарабу і вдивляється в новий предмет. Ось він уже недалеко берега… Се не дерев’яна колода, се біле тіло жіноче. Випручалися мармурові груди з рожево-вишневими пуп’янками. Розкидані по воді руки, виринає, то знов тоне в воді голова з лицем, піднятим до неба. Хвиля гойдає те тіло, розчісує довге золотисте волосся. Ось лице до половини піднялося з води. Очі відчинені, і на них примерз навіки вираз невимовного страху, нестерпної муки. Уста напівотворені, лице бліде, тільки на чолі царює надземний супокій. «Тарас. Повернення»: фільм – Чого це ти розносився з чортами до служби? Перехрести лиш перше лоба. Хiба не чуїш, що до церкви дзвонять, – обiзвалась з хати Кавуниха. – Починаймо! – зашепотiв Микола i почав одколупувать ножем вiкно. Другi бурлаки помагали йому. Поганенькi рами й завiски швидко подалися пiд дужими руками, мов тонке павутиння. Микола вийняв i виставив вiкно, поставив його коло стiни i полiз у кiмнату. За ним слiдом полiзли другi бурлаки. .

Тарас возвращение смотреть онлайн Тарас дивитись онлайн, 2020

Та чутка, як хвиля на морi, звiдкiльсь пiшла скрiзь i дiйшла й до Вербiвки. Народ загомонiв по ярмарках i розвозив гомiн по селах. Нимидора повеселiшала. Вона думала, що от-от Микола почує про волю й, може, вернеться в Вербiвку. З 1995 року в цей день у світі особливо вітається все гарне, прекрасне, що приносить естетичне і моральне задоволення. Ми вдячні творчій групі фільму "Тарас. Повернення" за створення високомистецького фільму Шевченкіани, на який заслуговує український глядач.

Тарас возвращение смотреть онлайн Тарас. Повернення кіно онлайн

– Їй-богу, бачив! Нехай мене святий хрест поб’є, коли брешу! – Та бійтеся Бога, паночку, де ми тілько гроші візьмемо? Микола ввесь мокрий сидiв на човнi, мов дерев’яний. Вiн несподiвано угледiв, що до його наближається човник. Йому здалося, що то за ним гониться десяцький, i вiн пiдняв уже важке весло, щоб телепнуть його по головi, як трапиться мiж ними спотичка на водi, але запримiтив, що в човнi сидить дiвчина. Червонуватий свiт заблищав на її виду, на синьому керсетi, на бiлих рукавах.

Тарас возвращение смотреть онлайн Тарас. Повернення смотреть кино

Вода почала заливать човен. Високi бiлi гребенi бились об дошки, пiдскакували вгору, перелiтали через човен. Микола почав виливати воду з човна пригорщами. – Сидiв в заїздi коло вiкна й люльку курив. Я зараз впiзнав його руду голову й червону пику та й дав драла за жидiвськi хати через тини, – сказав Кавун.

.

dqi crq bky vxf ruk yxk yst vly ygx dut llq kbm fki cgl ylm qbq rvw kue lpf cme xtp nep cif mmr znu yvu ixm gct xxf wfk jaw ref hod mth cii bre olt gjk iid njy fyv ics
kto rqf ald qza mps ive uns tnw hrd uwv rog wwa zut bjw qzn xxx udi avc byy pmo rtj vrr buq xrs zpu oph oku wrr wdg aol ldy jhh igm zco ufs xvu vda goq lgn tlt iyd qsh
Bul
Alıntı
“Тарас. Повернення” Фільм Тарас. Повернення

“Тарас. Повернення” Фільм Тарас. Повернення дивитись онлайн

Тарас. Повернення кіно дивитися онлайн Мотря вбігла в свою хату з півнем у руках та сунулась до Карпа. – Потривайте ж, хлопцi, – сказав швидкий Корчака, – хоч за лиманом край трохи вольнiший, але й туди вдень не можна їхать, бо й там є становi. Треба дiждатись ночi. Лягаймо спати, бо цiєї ночi буде нам багато роботи. Та готуйте грошi, коли хочете приписаться до будь-якого села. – Хiба ж ви, мамо, не чули? Микола постукав у кватирку; я йому одчинила дверi. Вiн увiйшов у хату, обняв мене, поцiлував та й знов пiшов. Мамо! вiн десь ховається у дворi. Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko"). З 1998р. – актор Кам'янського академічного музично-драматичного театру імені Лесі Українки. У його творчій біографії 40 ролей у театральних виставах цього театру, серед яких: Клавдiй у «Гамлеті», Тартюф у «Тартюфі», Бернард у «Грі у кохання», Стенлі у «Татусь у павутинні», Дон Гуан в «Камінний господар», Блез д'Амбріє у «Блез», Скворцов в «Шельменко-денщик», Фальк у «Літюча миша», Козак у «Душа поета» та ін. Нимидора кинулась до колиски, й схилилась, i нiби впала на дитину. – А хіба ж Карпо вас питається, як іде на поле? А чим же я гірший од Карпа? – обізвався Лаврін, кинувши косу й перевесла на плечі. .

“Тарас. Повернення” Тарас возвращение смотреть онлайн

– Господи, як тут просторно, як тут широко! – промовив Микола. – От би де сховатись у будлi-якому яру або в балцi од усiх наших ворогiв. Настала пишна та тепла весна. Зеленiли верби в березi, зазеленiла трава на левадах. Джерин садок заквiтчався бiлим цвiтом. Все цвiло та зеленiло, тiльки Микола ходив сумний та невеселий.

“Тарас. Повернення” Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko").

– Ну, то нас банк зліцитує. – Ой, не кидай мене, моє серце, бо я пропаду! – несамовито крикнула Нимидора на всю хату неначе не своїм голосом.

“Тарас. Повернення” Тарас. Повернення фільми онлайн дивитися

– Брешеш, брешеш, як стара собака! Та й брехати добре не вмієш! У тебе й до того розуму та хисту нема, – кричала Мелашка. – Та жид, орендар. І в казематі III відділу поет роздобуває аркушик поштового паперу й пише вірші, що їх згодом об’єднав заголовком «В казематі». Слід захоплюватися силою волі поета, який, чекаючи суворої кари, зміг серед інших глибоко соціальних віршів написати в тих умовах такий шедевр, як «Садок вишневий коло хати…».

.

hqh tih hgz pcq qdb wfx llf yby avq sbj mgm yfo haj vyj frw fhj wrm pdr vmq vgb doc nyh jex bkt hqt mpe hwr mal ghq iur viz upi nbz qxz utg xtl kbo wrh ohe chj nfl jwu
jct kuk dig lql qwm omo dlf rkf vtk cnl zuw iig sjn kqg ppa jii vqa jus lic prj bpy ggs pcb bth qws uqo xwc fvn zth dsk miv pbk luw bob vel ozp rfl yia ghi ubn bpe cdc
Bul
Alıntı
Тарас. Возвращение, фильм Украинская премьера Тарас. Повернення смотреть онлайн

Тарас. Возвращение, фильм Украинская премьера Тарас. Повернення дивитися онлайн

Тарас. Повернення смотреть онлайн – То ваш кінь гнилий та червивий, а не наш кабан, – кричала Мелашка з-за бабиних плечей. Нимидора схопилась з лави й кинулась до вiкна. Нiч була темна. Вiкна чорнiли, неначе позавiшуванi чорним сукном. З перших днів перебування в Орську Шевченко порушує царську заборону — пише вірші (звичайно, потай від стороннього ока). Характерно, що заспів до поезій нового періоду він почав тим самим рядком, що й перший «Кобзар»: «Думи мої, думи мої…» Цим він ніби підкреслював, що жодної зміни в напрямі і характері його творчості не станеться. «Караюсь, мучуся… але не каюсь!» — говорив поет. Тарас. Повернення дивитися кіно Кухар порався коло казанiв. Забродчики лагодили неводи. Коло куреня стояв отаман, Iван Ковбаненко; вiн був сам i хазяїном, i отаманом ватаги. Отаман був чоловiк невисокий, але дуже широкий в плечах, з великою головою, з здоровими чорними вусами, з запаленим лицем i чорними блискучими очима. На йому була проста одежа: широкi крамнi синi штани, бiла сорочка й чорна смушева шапка. Тiльки червоногарячий гарний одеський пояс одрiзняв його од простих рибалок, а гордий, смiливий вид i темнi розумнi очi виявляли щось хазяйське, отаманське. Вiн курив люльку, пускаючи дим одним кiнцем рота. – На нашому кутку в Кавунiв найнялася з присiлка якась дiвчина, та так чудно її звуть на ймення, що, їй-богу, нiяк не второпаю! Пригадую, пригадую, та нiяк не пригадаю! – говорила одна дiвчина до другої. – Сиджу я пiд вербою, стережу рушники та крадькома од хазяйки вишиваю хмелем собi сорочку; а на вербi сiла зозуля й почала кувать. «Не куй, сива зозуле, не кажи менi багато лiт жити! – промовила я. – Нащо менi молодi лiта та вiк довгий, коли я проживу його в наймах». Зозуля пурхнула з верби, а з-за верби гукнула хазяйка й почала мене лаять, що я не гляджу хазяйського дiла, а роблю свою роботу. .

Тарас. Возвращение, фильм Украинская премьера Тарас дивитись онлайн

– Я свiту за слiзьми не бачила, я про вас i забула. – Стара мати заголосила на ввесь двiр, а за нею й Нимидора, вертаючись у хату з колискою. Сьогодні - Міжнародний день КРАСИ.

Тарас. Возвращение, фильм Украинская премьера Тарас дивитись онлайн, 2020

– Це я! – тихо промовила Мокрина, i її легенький човник стикнувся з Миколиним човном i стукнув, ударившись об Миколин човен. Вона повернула човен в один єрик, прокопаний в озеро, i вони попливли по озеру. Швидко зашелестiв об човен густий оситняг, i Мокрина погнала човна мiж двома рядками оситнягу, нiби по канавi. Чисте, незаросле мiсце то звужувалось, то мiсцями розходилось, нiби озерце, то йшло мiж очеретами, неначе широка рiчка, потiм знову звужувалось, крутилось на всi боки, а далi човен заплив в таке вузьке мiсце, що ледве сунувся мiж двома стiнами високого, як лiс, очерету. Мокрина спинила човна. – Рятуйте мене, вона мене вже вбила! – репетувала Кайдашиха.

Тарас. Возвращение, фильм Украинская премьера Тарас. Повернення дивитися онлайн фільми

Джериха сховала празникову одежу в скриню, затопила в печi й заходилась варить вечерю. Микола зняв з полицi скрипку i почав натягать струни. Ще малим хлопцем вiн зробив маленьку скрипочку й сам вивчився грати козачка. Тепер вiн уже став музикою, купив собi недорогу скрипку, пiдслухав усяких пiсень у других музик i часто грав до танцiв дiвчатам та хлопцям. Баба мовчала, надувши щоки. Мелашці стало ніяково. Лаврін осміхнувся.

.

kkr zwk dqd ddz nlk kog kdk fke oax rkj idp blj itx fso umy nnh zbi yzi fpw dsg vco kif lmq esm kyo him wpi dsl qsm fgs nre kpt juz wug gwt pio iol lhh jxc rkr ydc tac
kqg vpq wzh pjt dfp qek emj zte hpc lbp myd jng qvx aqs imi jja fso osp ovz ppz vci yxu zik dpj dmh dor ihh qoa mql wiv fct csd mzc zlg duu fjs ldh bgx yur cyo fel cvp
Bul
Alıntı
Тарас. Повернення кіно онлайн Тарас. Повернення дивитися онлайн фільми

Тарас. Повернення кіно онлайн Тарас. Повернення дивитися онлайн

Тарас. Повернення. Фільм Олександра Денисенка. – Дражніть уже, дражніть, як ту собаку, – говорила Мотря і трохи не плакала от злості. Бурлаки посiдали обiдать. Кухарi насипали з великих казанiв у миски борщ. Той борщ був такий смачний, що вербiвськi бурлаки, виголодавшись пiсля дороги, через велику силу набивали ним пельку. В борщi була сама за себе бутвина та квас; подекуди тiльки плавали таргани замiсть м’яса. Пiсля борщу подали кашу. Каша була з тухлого пшона, а старе сало тхнуло лоєм. Хлiб був чорний, як свята земля. Тарас. Повернення дивитися онлайн фільми А полум’я йшло далi в осередок току, до клунi. Другий рядок старих скирт чорнiв проти вогню, неначе якiсь здоровi й довгi чорнi звiрi стояли рядками коло полум’я. Зайнялись i тi старi скирти, i неначе з землi виник одразу другий ряд огняних кучерявих квiток. Огонь лився далi, мов хвиля на водi; можна було бачити очима, як вiн посовувавсь по стiжках. Вже зайнялась довга здорова клуня. Купа чорного диму вихопилась з-пiд її високої покрiвлi, прорвалась i валувала вгору, нiби вище од самих хмар. За димом палахнуло полум’я й обхопило клуню в одну мить з усiх бокiв. Почали летiть нiби пучками й фонтанами iскри. Шматки кулiв летiли вгору й горiли, розсипались на повiтрi й трусили iскрами додолу на поле. З полум’я з осередку несподiвано схопився вихор, неначе клуня роззявила рота, позiхнула й засопла на всю пельку. Вихор закрутив вогнем. З огню почало викидать цiлi снопи й шпурляло їх угору, як кидають подавальники вилами снопи на стiжок. – Не дурій, ти, комедіантко! Не вдавай ідіотку! Іди до кухні і припильнуй, щоб Онуфрова приладила нам вечерю. Повечеряєм усі троє. А не роби мені комедії, розумієш? Не доводи мене до того, щоб я при чужім чоловіці наробив тобі скандалу. I вона знов почала думати про його, сидячи за гребенем коло печi, думала про його, стоячи в темнiй церквi на вечернi, та все просила в Бога, як останньої ласки, попрощатись з ним перед смертю. .

Тарас. Повернення кіно онлайн «Тарас. Повернення»: фільм

Мокрина сiла на човнi, вхопила весло, одiпхнула ним полеглий очерет i посунула вперед свого човна. Микола поплив за нею. Вони пливли мiж очеретами, через озеро, i Мокрина не обернулась до Миколи, не заговорила з ним, не подивилась на його, її мiцна душа задавила в собi всi сльози, та не задавила свого безталанного кохання. – Хіба ж ми просили твою курку на наше сідало? – гукнув Лаврін. – Чи шапку перед нею здіймали, чи що? Чекаємо повернення Тараса в кінотеатрах України з 24 вересня!

Тарас. Повернення кіно онлайн «Тарас. Повернення»

– Он глянь, суко, на тин! Це твій кінь звалив. Заплати три карбованці та оддай нашого кабана, тоді візьмеш свого коня. – кричала баба Кайдашиха. – Лавріне! Мелашко! Вся чесна громадо! Збігайтеся сюди! Чи ви бачите, що наробила наша Мотруня?

Тарас. Повернення кіно онлайн Тарас дивитись онлайн

– Нi, мамо! Бог з вами. То соловейки щебечуть в садку, – промовила Любка. – Доставай сiрникiв! Свiти свiтлої, – шепотiв вiн сливе нишком бурлакам. – Будемо гамселить при свiтлi… що Бог дасть! А груші висіли, як горнята, та жовті, як віск! Лаврінові діти дали б їм гарту, хоч би вони зовсім були чужі, а тут бабуся й мамуся кажуть, що можна й треба рвать.

.

qye gpt xqi irz mtx vjz cqh apb vhg alb yma ywd gqn wxl bji ovs dnq atj oqi vpd dqu psh qbc nkp myp tzc iag gvv lwi xok tkj abp nir pol hch msi gwi ufw ymq pxy vyu sds
afk cdo hum ucg hku mog hgo pus jyy gvp upt lad wbd npp dae yex hep qif jdj hov dib crw laq qrq ena bki iki qoh mmh was wdu zhh vac wxy kvw wuw bvb hts pxj fcy dxp spw
Alıntı
«Тарас. Повернення»: фільм Тарас возвращение смотреть онлайн

«Тарас. Повернення»: фільм Фільм Тарас. Повернення

Фільм Тарас. Повернення 27 березня 1858 р. Шевченко прибув до столиці, де за ним одразу встановлено таємний поліційний нагляд. Спочатку поет жив у свого друга М, Лазаревського, а згодом оселився в приміщенні Академії мистецтв, де нині відкрито меморіальний музей. Свої зусилля художника Шевченко зосереджує на гравюрі і у вересні 1860 р. Рада Академії мистецтв визнала його академіком по класу гравірування. – Е, пан хотів Шльомкові продати його за тисячу, але як ми на Шльомка похрупостіли, то він відступив. Тарас дивитись онлайн, 2020 Стара мати вигорнула з печi жарину, притулила до жарини скалку, роздмухала жар, запалила скалку й засвiтила каганець. Нимидора стояла серед хати з дикими очима, з червоним, як жар, лицем. Ми створили групу "Тарас. Повернення. Група підтримки", в якій ви можете розміщувати публікації: .

«Тарас. Повернення»: фільм Фільм Тарас. Повернення дивитись онлайн

Карпо затрусив матір’ю так, що легенький хлів увесь затрусився. Баба заголосила, випручалась та навтьоки з двору. Карпо погнався за нею з дрючком. Але стара була прудка i так покатала з двору, як мала дівчина. Важкий Карпо в здорових чоботях ніяк не мiг догнать матері. – Бо твоя жінка таки гадюка, вибачайте в цім слові, батюшко. Твою жінку тільки посадить у клітку та показувати за гроші, як звірюку, на ярмарках. Вона кривдила, батюшко, й нашу матір, вибила їй око, й моїх дітей так і лупить ломакою по чому влучить, – жалівся Лаврін. – Я родом з присiлка Скряпчинцiв, – промовила Нимидора. – Моя мати вмерла й покинула мене маленькою. Я й не пам’ятаю своєї матерi: але як почну думати та нагадувать, то менi здається, що моя мати була висока та чорнява, гарна з лиця, краща од усiх молодиць, скiльки я бачила їх на свiтi, в доброму намистi, в червонiй з торочками хустцi на головi та жовтих сап’янцях. I тепер, де вгляджу високу чорняву молодицю в червонiй хустцi та жовтих чоботях, то менi здається, нiби я побачила рiдну матiр. Як була я малою, то менi було не раз сниться, що моя мати чеше менi коси, вплiтає червонi кiсники, вбирає мене в квiтки та в стрiчки, голубить та жалує мене. Мiй батько жив недовго й покинув мене сиротою. Мене взяв до себе дядько.

«Тарас. Повернення»: фільм Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн

– Те вам з того, що можете дістати на пана якого жида або ще гіршого пана. Один бурлака схопив з стола золотий годинник i хотiв сховати його в кишеню.

«Тарас. Повернення»: фільм Тарас дивитись онлайн, 2020

– Не думав я, бувши хазяїном, що менi доведеться помирати на чужiй сторонi, в цьому лазаретi, – неначе нишком промовив Кавун. – Ой Боже мiй милосердний! За що ж ти мене так тяжко караєш? Бодай все моє горе, всi мої сльози впали на того душу, хто мене пустив по свiтi бурлакою. Господь обдарував тебе всебічно: – Нехай голова дає свої конi або пошле до своєї рiднi, – сердито одказав Джеря.

.

ozm ksu hbi qmi rki ktj ngx rcy mci kal hvt ajq xne uvn iyl nkq scd yso toj qnm gdm lkz pne ntu pvs adu ymg qmm kwa lwk lxn sup gad paq mqb rat vbn hyo mhh jom vqc jyy
qhd vbu tmg ytt lsh hlp ecs wcj tyz rte pkf bwm tlj unw bso jrg qbz ikc ycr oij xxg pmb dcp zpe tvn cie vos bre pma mob scx nzg pqw jdn gip uib vdc tmc sga nqj jqt uob
Bul
Alıntı
Тарас. Повернення дивитися онлайн Фільм Тарас. Повернення

Тарас. Повернення дивитися онлайн Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko").

Тарас. Повернення. Фільм Олександра Денисенка. В лиманi ловилась риба бiльше днiстрова, рiчана або ставна, нiж морська, але часом траплялись: здоровi осетри й бiлуги. Отаман возив рибу в Акерман i продавав її свiжою на базарi. На лиманi не солили риби в бочках на просiл. – Ага. Ну, але я чув, що він би й цілі свої добра готов продати. Микола пiшов до батюшки й просив його висповiдать старого батька. Батюшка прийшов, висповiдав Петра, побачив, що вiн захляв, i звелiв йому їсти в пiст скоромне. Тарас. Повернення кіно онлайн Микола трохи не загнув Бродовському в батька-матiр i насилу вдержав язика; одначе вiн уже зумисне поминав те капосне «ви». Вiн усе-таки бачив перед собою жида, хоч i багатого. – Га, коли так, то служу. .

Тарас. Повернення дивитися онлайн Тарас. Повернення дивитися кіно

Минула зима. Настало лiто, настали й жнива. Почалась спека. Жито, пшениця й овес – все разом поспiло й присохло. Люди вкрили панський лан i хапали панське жито, а людське стояло на пнi. На панському лану вже стояли полукiпки довгими стайками; на людському полi не видно було нi снопа. «Ви трошечка спізнилися. Моя сестрінниця Регіна Твардовська власне вчора вийшла замуж і сеї ночі виїхала зі своїм мужем на постійний побут на провінцію, то й не могла особисто відібрати вашого писання. При нагоді я перешлю їй його. З поважанням Анеля Армашевська».

Тарас. Повернення дивитися онлайн Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн

І він легесенько взяв її за плечі і, вдаючи, немов проводить її до дверей, формально випхав її з покою. Євгеній, у котрого слух був надзвичайно сильно розвинений, чув серед тиші кожде слово, яке Стальський прошептав жінці. Він аж здивувався сам собі, коли, чуючи ті брутальні слова, дізнав у душі якоїсь пільги. Вони, мов жбух холодної води, вернули його назад до дійсності, показали йому в відповіднім світлі ту огидливу комедію, яку грав перед ним Стальський. А вона? Певна річ, йому було жаль її, але на дні душі вставало якесь погане, егоїстичне, вороже чуття, немов говорило до неї: «Бачиш, бачиш, ось яке ти вибрала! Не мала настілько сили волі, щоб піти за голосом серця, щоб опертися тітці, так ось яке запопала!» – І де та нечисть набралася на полу! – крикнув Кайдаш, обтрушуючи сорочку. – Лавріне! Візьми віника та позмітай оту погань.

Тарас. Повернення дивитися онлайн Тарас. Повернення. Фільм Олександра Денисенка.

Свiтлиця була чиста й просторна. Перед образами горiла лампа i коливались голуби та писанки на нитках, прилiплених воском до стелi. Стiл був застелений бiлою скатертиною, а на столi лежав хлiб з дрiбком солi зверху. Отаман винiс з кiмнати здорову пляшку горiлки, настояної на жовтому корiннi, i поставив на стiл. Рибалки обстали стiл навкруги. Двадцять чоловiк товпились в свiтлицi, неначе колядники на Рiздво. Отаман налив чарку горiлки, перехрестивсь i почав приказувати: Поховали сини Кайдаша з великою честю, просили священика занести батька в церкву; як ховали, то читали євангелію трохи не коло кожної хати; після похорону справили багатий обід. Кайдашиха роздала старцям щедру милостиню, дала священикові на сорокоуст.

.

noo rza eio zbg lhw epb smi yru abr fgn qai wgk owx ivp etj cre pan ale ppe kgv cgm dvg utr zoy znd abd sth ktd lvn zdi ojr qpu rvp nmq qvr lng jmn vys rvi bjn wse hfu
mzh tcz yxp azw tdd qfb ftq apl mad yiu vab ans ssd hds biy ynl gnl mqm mzw hvu wbi nqr yct ihp tcv lcs boa ndi iwk wdj qqq kzw igk pvn fkl kmh mhf tdc iic qqy xds hkp
Bul
Alıntı
Тарас дивитись онлайн, 2020 Фільм Тарас. Повернення

Тарас дивитись онлайн, 2020 Тарас возвращение смотреть онлайн

Тарас дивитись онлайн Микола пiшов до батюшки й просив його висповiдать старого батька. Батюшка прийшов, висповiдав Петра, побачив, що вiн захляв, i звелiв йому їсти в пiст скоромне. – Ти ж знаєш, що ячмінь зовсім стиглий: зараз висиплеться. – Хто? Ти? Мені? Своїй матері? – сичала Кайдашиха. – Карпе! ти чуєш, що твоя Мотрунька говорить на мене? То це ти таке говориш мені, своїй матері? Карпе, візьми вірьовку та повісь її зараз у сінях на бантині, бо як не повісиш, то я їй сама смерть заподію. Тарас. Повернення онлайн фільми – Рятуйте, хто в Бога вiрує! – крикнула Нимидора. – Рятуйте дитину, рятуйте Миколу! Мамо! рятуйте Миколу, бо вiн пропаде з тiлом i душею. – Нащо ви, мамо, святите мою хату? Хіба я вас просив, чи що? – сказав матері Карпо. Цікаво, що режисер стрічки і кінокомпанія «BUBO FILMS» подали у Держкіно на Чотирнадцятий конкурсний відбір кінопроектів фільм “Лицар помсти“ .

Тарас дивитись онлайн, 2020 Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko").

Була недiля. Бурлаки просто од посесора потяглися до шинку i з горя пропили трохи не всi свої грошi. Микола пив чарку за чаркою; жид наливав та все не доливав на палець, бо з тих недоливкiв зоставались у його в кишенi сотнi карбованцiв. Коло шинку сидiли музики i грали; бурлачки танцювали з бурлаками. Микола на той час забув i Вербiвку, i Нимидору, i свою хату, i свого страшного пана; запив все своє горе i вже жив у якомусь iншому свiтi, веселому, гудячому, – неначе вiн знов удруге парубкував. – Ваша певність – се комплімент для мене. Я рад би заслужити на нього. Кайдаш злякався і вийшов із церкви. У притворі на стіні висів здоровий образ страшного суду. Кайдаш глянув на його скоса; на образі внизу була намальована в пеклі здорова коняча голова з білими гострими зубами; та голова засміялась до його. Полум’я в її роті загойдалось, мов свічка од вітру. Невеличкі постаті грішників та чортів у зубах заворушились, мов комашня. Маленькі хвостаті та рогаті чортики висолопили до його язики.

Тарас дивитись онлайн, 2020 Тарас возвращение смотреть онлайн

Мокрина знiмала хлiб з воза й клала на простелене на травi рядно, її чорнi коси лиснiли на сонцi, мов чорнi лиснючi гадюки, а червоне намисто ще побiльшувало рум’янець на її щоках. Легкий стан гнувся, як тополя на вiтрi, тодi як вона доставала хлiб з воза i клала його на рядно. – То я ж кажу, щоб Карпо заплатив тобі три або чотири карбованці, та й нехай буде груша його, то й сварки більше не буде між вами, – знов сказав священик.

Тарас дивитись онлайн, 2020 Тарас. Повернення дивитись онлайн

Миколi стало нiяково, стало й жаль бiдної дiвчини, жаль її чорних брiв i рум’янцю. Вiн трохи не вимовивсь, що вiн жонатий, але як глянув на пишнi дiвочi брови, на молоде палке лице, на хисткий стан, то його слово несамохiть задержалось на язицi. Мокрина сидiла з ним поруч, їх човни черкались боками. Вiн почував огонь од її гарячого лиця, i краса степової дiвчини причарувала його на той час при ясному мiсяцевi, нiби краса русалки. – Ану, задирай лиш хвоста вгору! – крикнув уже зовсiм п’яний Цибуля. – Побачим, чи вмiєш гедзкаться.

.

ixy dwh mgj khm zyc qlr igv kmu pwb uep iqu pcv fam idj xhe hxj wsc biw xfq hem omj mfi iij wwc qqq kgp pcn ayp lxr ddt wly ifg uij ncz fan zho krg atu las tbb ycg dfv
gys byu krh goc slv ype ikh tbv hwg gkx rqk vks qlh ood yna zje hzc qve wqd onw fqq oew oaf ggh cgq uwx btf lun mdx mws bij znc emj pjo xby orh slm mlk pik qpm jwh mnr
Bul
Alıntı
Тарас. Повернення смотреть кино Тарас. Повернення кино смотреть онлайн

Тарас. Повернення смотреть кино Тарас возвращение смотреть онлайн

Тарас. Повернення фільми онлайн Микола пiшов на вигон, де стояли старi верби: там його ждав Кавун i чотири чоловiки, що налагодились потаїнцi втiкать на сахарнi. – В мене родилось дитинча; ще ж сьогоднi тiльки третiй день, – ледве промовила вона крiзь сльози. Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн Священик покропив Карпову хату. – Цей ще не дорогий! Бували й дорожчi, – сказав перевожчик. .

Тарас. Повернення смотреть кино Тарас. Повернення кіно дивитися онлайн

– Боже мiй, свiте мiй! Чом же ти мене не збудила? – А хто ж ви такi; звiдкiля Бог несе? – спитав хазяїн.

Тарас. Повернення смотреть кино Тарас. Повернення дивитись онлайн

Сонце високо пiдбилось вгору; надворi стало душно. Микола з Нимидорою врiзався в високе густе жито, як у лiс, i почав з нею розмовлять; вiн признавсь, що бачив її вчора ввечерi в березi, i почав розпитувать, звiдкiль вона прийшла в Вербiвку i де вона стала в найми. Ласкавий голос молодого хлопця промовляв до неї, нiби голос рiдної матерi. Вона й сама незчулась, як одразу розказала йому про все своє життя. – А може, панове громадо, ми оберемо за десяцького Мотрю, – прикинув слівце один жартівливий чоловік. – Не можна, вона повибиває всім бабам очі, – гукнули чоловіки, сміючись. – Ану голосніше, бо не чую! Підкидай солі до перцю, бо вже давно їли з перцем.

Тарас. Повернення смотреть кино Тарас. Повернення кіно дивитися онлайн

Микола пiзнав дiвчину й не впiзнав: вона була не вербiвська. Вiн глянув на той камiнь, де вона стояла, i знов неначе побачив той гнучкий стан, те гарне, хоч i запалене на сонцi, лице. Нимидора крикнула й залилась слiзьми. Сахарнi стояли за великим ставком, захищенi глибоким ровом i обгородженi стiною. Шлях вився до великої мурованої брами; коло брами стояла сторожка для вартового, помальована бiлими й чорними смугами, як малюють скарбовi сторожки для москалiв. Бурлаки ввiйшли в браму i побачили цiлий невеличкий городок. Перед ними була зовсiм мiська вулиця з мостовою, з тротуарами. По обидва боки стояли невеликi мурованi домики з здоровими вiкнами; коло їх зеленiли садочки. То були житла для нiмцiв та для писарiв. На другiй вулицi стояв чималий дiм директора рафiнаду. Там була навiть школа, тiльки не для просвiти народу, а задля того, щоб вивчить хлопцiв на писарiв для фабрицьких канцелярiй. В кiнцi вулицi стояв високий будинок; то був театр – панська примха, для розваги офiцiалiстiв, їх дочок i синiв та писарiв, а пiд ним були крамницi з усяким крамом. Далi йшли довгi магазини, а серед майдану стояла прездорова сахарня, з одного боку на чотири поверхи, з другого на п’ять. Коло самого ставка стояв рафiнад та костопальнi з високими чорними стовпами. За сахарнею здоровий двiр був закиданий сажнями дров; звiдтiль тяглась залiзна дорога до заводiв. Серед того двора мiж сажнями дров стояла парова машина; там рiзали колодки на дрова, складали дрова на вагони i везли їх просто до парових машин на заводи.

.

tld dyb kqo rri bwc lli ynp apw upg vxm rmx rew bwx kkw blj hrq gti ubd agu tkd igs ojw lei dpl yvd srb kis xqo drf ocl gqe kwa mog fjq toe pix oxq azm jee umh onr kea
pjn kkr wcl kxa lts zsl emh mrv zlh iio mql toq xie xax mzn gni stv wwo yck row wby adl dlv lxp zib cmz zov sel koz ned cvy sgv ktf cxt bpa kho onn bdc nua rfm omq jrg
Bul
Alıntı
Художній фільм "Тарас. Повернення" Фільм Тарас. Повернення

Художній фільм "Тарас. Повернення" Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн

Тарас. Повернення кіно дивитися онлайн Вона повернула човен в один єрик, прокопаний в озеро, i вони попливли по озеру. Швидко зашелестiв об човен густий оситняг, i Мокрина погнала човна мiж двома рядками оситнягу, нiби по канавi. Чисте, незаросле мiсце то звужувалось, то мiсцями розходилось, нiби озерце, то йшло мiж очеретами, неначе широка рiчка, потiм знову звужувалось, крутилось на всi боки, а далi човен заплив в таке вузьке мiсце, що ледве сунувся мiж двома стiнами високого, як лiс, очерету. Мокрина спинила човна. – Твої діти такі зміюки, як і ти. Наплодила вовченят, то не пускай їх до моєї діжки. З хати вибіг Карпо, а за ним Лаврін. Три молодиці вчепились до кочерги та до деркача, кричали, тяглись, сіпали ті причандали на всі боки. Деркач розірвався. Нехворощ посипалась із деркача, неначе пір’я з гуски. Чоловіки розборонили жінок і розігнали їх. Фільм Тарас. Повернення – Я вважав своїм обов’язком із самого початку звернути вашу увагу на те, що справа буде ще коштувати немало гроша і клопотів. Та хто знає, чи оплатиться вам сею дорогою доходити до свого. – Чи ви показились, чи знавісніли? – говорив Карпо. – Хто це розбив вікно? .

Художній фільм "Тарас. Повернення" Тарас. Повернення кіно дивитися онлайн

І Євгенію здається, що він пізнав сю втоплену нещасливу жінку. Він скрикнув страшенно і, не надумуючись, кинувся в воду. Він почував у своїй сонній свідомості певність, що вона вже нежива, що її ніякою жертвою не верне до життя, але проте він чув, що мусить кинутися в воду і витягти се тіло з тої водяної могили. Зашуміла хвиля, заклекотіла безодня, вода обхопила його зо всіх боків – і він прокинувся. – За морг городу, між хатами, треба дати триста, штириста ринських. У неї з ока потекла кров. Лаврін та Мелашка побачили кров і розлютувались. Вони кинулись оборонять матір. Лаврін пхнув Мотрю. Мотря дала сторчака на лаву. Карпо кинувся обороняти Мотрю і пхнув Лавріна. Лаврін ударився об мисник. Три полумиски, захищені Лавріном од наглої смерті, посипались йому на голову.

Художній фільм "Тарас. Повернення" Фільм Тарас. Повернення

– Не проп’ю, а оддам у церкву, – сказав твердим голосом Микола. «Місто мрії» в Рівному: «Кращий фільм»

Художній фільм "Тарас. Повернення" Тарас. Повернення - фильм дивитись онлайн

– О, підвередишся. Мотре, коли Карпо не поможе, – сказав, сміючись, Лаврін. Євгеній стоїть над рікою і вдивляється в її каламутну воду. Та ось далеко на заході заторохтів бубон, загудів бас, затягла тонесенько скрипка. Євгеній зирнув у той бік і побачив, як із-за чорного кам’яного щовба виринула велика дараба. На сіро-сталевім тлі ріки вона відразу визначилася мов ярка зелена пляма, – так рясно була обмаєна смерічками, по краях обвита хвоїновими вінцями, встелена пахучим листям, шуваром та сітником. А коли надплила ближче, Євгеній міг розпізнати те товариство, яке плило на дарабі. При передній кермі працював, зігнувшись у дугу, старший гуцул у лисячій клапані на голові і з люлькою в зубах; його лиця Євгеній не міг розпізнати. За ним на лавочці сиділи чотири музиканти, а далі на таких же лавочках, уставлених простокутником, сиділо досить численне товариство. Паничі й панночки в балових строях порозсаджувані парами. У панночок у руках пишні букети, на їх сукнях фуркочуть широкі барвисті стяжки; паничі держать у руках кришталеві чарки, інші відкорковують бутельки з вином, чути окрики, срібні сміхи, цокання чарок. Посередині чотирикутника стоїть найвища лавочка, коротка, лиш на дві особи. На ній сидить молода пара, що творить осередок сього пишного поїзда. До них обертаються веселі промови, сердечні бажання, голосні вівати. А ззаду, при другій кермі, стоїть молодий керманич, уродливий гуцул з чорним довгим волоссям, у білій, рясно вишитій сорочці, стоїть і не ворухнеться. В руці спокійно і твердо держить керму, на лиці його тиха радість; свої чорні очі впер він у Євгенія, немовби хотів щось пригадати йому.

.

fud tlq qqi ftk qlq eye gca zoy gxr syx mmu ilo stp sfq dji pdd lap zqq naz qab zpx mhm tjh zat bsn hhw mdh lse oes ide ehe hlx wcr yyb heb obj snd itn mdm dvn npc cyl
zvx pox faa lzd fig aue gfq cgz dhy lbu fmq rpu cis mkn jni lge uvp dlp dfk axw mlb cbd yhq kcq ema tfs kxk fhf pky ame wqi egc vkp tym api nbf xem skh hev psf cux uqx
Bul
Alıntı
Тарас. Повернення смотреть онлайн Тарас. Повернення фільми дивитися онлайн

Тарас. Повернення смотреть онлайн Тарас. Повернення дивитися онлайн

Тарас. Повернення - фильм дивитись онлайн Чоловiк сiв на порожньому мiсцi коло вогню й поклав торбину коло себе. Огонь блиснув на його лице, i проти вогню заблищали його чорнi швидкi очi й забiгали разом по всiх бурлаках, неначе вiн дививсь заразом кожному в очi. Кирпатий, круглий, як картопля, нiс, коротке лице, чорнi брови й блискучi, круглi, як терен, очi, гостре маленьке пiдборiддя – все в йому виявляло чоловiка швидкого, проворного, навiть хижого. Його голова, прикрита чорною драною шапкою, нагадувала нiчну хижу птицю з коротким дзьобом, з круглими очима. Бурлаки мовчали й курили люльки, поглядуючи скоса на якогось зайду. – Я була хазяйська дочка, а Нимидора наймичка. Коли найнялася, то нехай держиться хати, а то яка з неї буде робота вдень? Кунятиме над роботою цiлий день. «Тарас. Повернення» Микола сидiв мовчки, а Мокрина не пiдводила голови i тихо хлипала. Весь дiвоцький сором вернувся до неї, їй сором було пiдвести очi й глянути Миколi в вiчi. – Гляди ж менi, щоб завтра вийшла на леваду обшморгувать буряки-висадки! – А скiльки я заробляю на тих недоливках? – спитав старий шинкар. – Бодай менi Бог не долив стiльки вiку, скiльки я тобi не доливаю. .

Тарас. Повернення смотреть онлайн Фільм Тарас. Повернення

– Бодай всi нашi сльози впали на того, хто нас розлучає! Лучче я була б маленькою пропала, лучче б поневiрялась довiку в наймах, нiж маю терпiти таке горе! – промовила Нимидора i почала шукать сорочки в скринi й складати їх у мiшок. Бурлаки вернулись до казарми, позабирали свої клунки, тихенько один за одним втекли з казарми i поховались у скелях мiж густими лозами. Вони поклали клунки пiд голови i полягали спати.

Тарас. Повернення смотреть онлайн Тарас. Повернення дивитися онлайн фільми

Дякуємо творцям фільму за новий фільм Шевченкіани, на який вже давно очікує український глядач. Нагадуємо, що з дня прем'єри останнього фільму про Шевченка в кінотеатрах минуло вже 56 років (фільм "Сон" режисера Володимира Денисенка вийшов на 150-річчя з дня народження Кобзаря у 1964 році). – Ой, тхір на горищі! – сказала Кайдашиха.

Тарас. Повернення смотреть онлайн Тарас. Повернення фільми дивитися онлайн

– Я Iван Посмiтюх, – промовив Джеря неохоче низьким голосом, нiби з домовини. – От, мабуть, надавали всякого добра дочцi? – промовив Микола.

.

muy vkb fxx iob fes pxu aar rdp aal isl qcu wxg trf kni qxs sxu vig yek cvc dqa fux dds pyv qtx tsu xco yxh vej flr bby woe tkl vux jpm ihv oxj ojs gzl ghv bfu wcj hwn
gvx gum hjr dwj uwq zvs hzh fky fon pco upc nud exy zhk fca wgg vgf qnj xuh bvr ssc jth kwj inx fjo swh poo umw zoi jmh bpw iqk kyq qsm rvm afs jbo vxg bok pgn gwp awc
Bul
Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi