Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hazır Makale Satışları Tek Konu Üzerinden Yapılacaktır!
#1
Merhabalar,

Kategori içerisinde hazır makaleler ile ilgili satışların "3 adet finans makalesi", "10 adet harika makale" gibi farklı farklı konulardan yapılması yasaktır.

1 adet "Uzmanından Hazır Makaleler" gibi başlık ile tüm satışlarınızı tek konu altından yapmanız gerekmektedir. (başlık örnektir)

Konularınızı yukarı taşımak için mesaj silip yazmak flood dur, yöneticiler bu mesajları görebilmektedir. (Ban sebebidir.)
Konularınızı güncellemek için konu altına maksimum 2 adet ard arda mesaj yazabilirsiniz. Ard arda 2 mesajdan fazla mesaj olursa flood olur ve yasaktır..
Konuyu mesaj yazmadan yukarı taşımak istiyorsanız premium üyeliklerden alabilirsiniz. Konu UP butonu ile belirlenen süreler dahilinde yukarı taşıyabilirsiniz.

Kategorilerde birden fazla ticari ilan açmak yasaktır. Bu sebepten ötürü satışlarınızı bu şekilde düzenleyiniz.
Eski konularınızı düzenlemek, başlık değişimi, geçmiş konuları kilitlemek için @doguizm; ile irtibat kurabilir ve destek alabilirsiniz.

@doguizm; makaleler kategorisinde sorumlu moderatör arkadaşımızdır. Bir çok kullanıcı uyarılarını dikkate almıyor. Sonra neden konularım siliniyor, kilitleniyor diye şikayet etmeyin lütfen.
Amacımız herkesin adil bir şekilde ticaret yapabildiği platform oluşturmaktır. Bu platform altında herkesin desteği gereklidir..
Bul
Alıntı


Foruma Git:


Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi