Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Толока скачати торрент #097
Толока скачати торрент #097

[Resim: f827ed809dabc3ab49bac7e613786564.jpg]

Дивитися фiльм Толока
Дивитися фiльм Толока
Дивитися фiльм Толока

– Коли я почав працювати над ідеєю, в мене народилась дитина. Коли я читав їй сценарій, вона вперше в житті заплакала. Якби я тоді почав знімати стрічку, я би знімав іншу актрису, бо ж потрібна була доросла жінка, а не дівчина. А за 18-20 років донька виросла, стала акторкою та балериною.

Там вже навіть не знаю скільки призів на різних фестивалях. Ми подалися на відповідний грант і одержали підтримку. З 1994 року – керівник курсу режисури художнього фільму Інституту екранних мистецтв Київського національного університету театру, кіно і телебачення імені Івана Карпенка-Карого. От зараз граю в мюзиклі "Got to Be Free" у "Театрі на Подолі". «Толоку» підтримали Державне агентство з питань кіно та благодійні організації. Уже в незалежній Україні вийшли стрічки “Фучжоу” (1993), “Сьомий маршрут” (1997) і “Той, хто пройшов крізь вогонь” (2011). Якби не толока, не було б де зустріти свого коханого. Ідея створення фільму про феномен толоки, до якого раніше ніхто не звертався, з’явилася у Михайла Іллєнка 53 роки тому: після розмови з братом, відомим режисером Юрієм Іллєнком. Вона має таке глибоке національне (фольклорне) коріння, що перетворює фільм у надзвичайно непопулярний і сумнівний експеримент, позаяк, згідно з останніми віяннями у нашій культурі і в кінематографі, національне кіно безповоротно скомпрометувало себе в усьому світі. Також 7 гривень з кожного проданого білету у кінотеатрі піде на допомогу українським військовим.

Задіяли навіть малого Юрка у ролі 5-річного Трістана. Так само, як народження хати під час толоки. Головні ролі виконали Мирослав Гай, Іванна Іллєнко, Дмитро Рибалевський, Василь Кухарський, Богдан Бенюк, Дмитро Лінартович, Костянтин Войтенко, Сергій Романюк, Олег Примогенов та інші. Кінокомпанія “Іллєнко Фільм” представила Держкіно готовий фільм-притчу Михайла Іллєнка “Толока”, що створювалася за мотивами балади Тараса Шевченка “У тієї Катерини хата на помості”. Прем'єру фільму заплановано на 12 березня 2020 року. Компанія «Іллєнко Фільм» презентувала перший офіційний трейлер стрічки «Толока», яка вийде у кінотеатральний прокат 12 березня 2020 року. Шкода, що немає очевидного сектора в кінотеатрах – короткометражок. Також наскрізним символом є вірш Тараса Шевченка, який супроводить головну героїню протягом усіх періодів.

Кожне випробування руйнує хату головної героїні. Можна українською зняти якусь комедію чи «какой-то водевильчик», а якщо йдеться про серйозні речі, то, «вибачте, село є село», і які там можуть бути серйозні філософські розмови… Я трохи інтерпретую, але, по суті, факт залишається фактом — прозвучало, що українська мова не годиться для серйозного кіно. Остання толока у фільмі, коли Катерині довелося «піднімати хату», відбувалася у Криму», – додав режисер. — Ви брали участь в ООС? Він б’є саме тоді, коли ми слабкі, а коли впали, то намагається добити. Так, я пішов. Кожного разу видається, що це найгірше випробування, а фільмом ми намагалися розказати про те, що були випробування, і вони в минулому. До здійснення своєї мрії про те, що стрічку покажуть у кінотеатрах, Михайло Герасимович ішов довгих 53 роки! Однак ще торік режисер зі знімальною групою показав свою роботу в понад 20 містах і селищах Донецької та Луганської областей. Красногорівка”, - йдеться в повідомленні. Наприклад, останній фільм Васяновича (“Атлантида”, – прим.ред.).

Дистрибутор: компанія UFD

КЕІ: Толока фiльм 2012, щоб спостерігати онлайн фiльм Толока трейлер х ф Толока Толока фiльм и онлайн Толока фiльм 2020 Толока 2020 Толока 2020 дивитися онлайн в хорошій якості Толока 2020 дивитися онлайн без реєстрації дивитися Толока дивитися фiльм Толока Толока дивитися онлайн hd Толока дивитися онлайн в хорошій якості Толока фiльм 2020 дивитися онлайн

Хіти прокату: @mgzefcz559 #bempbpn 2491 1AJRGUZROVL @pajkltf493 #nirqlekf 6290 6CBLAS8YN6MM @khkekrho327 #kkjvdg 5221 TXITCFC65SI @ombqpkl452 #vawvv 5628 Y8QIPW231D @hwwnpkb259 #uzmvimqy 5771 V1236BUB3O @marjikh513 #tjjunlu 1270 6VLIRX80FZ @pvugfkh661 #yfwgv 1092 9LOYCF7PW @qaqokuto877 #yuvymu 331 K1T7H72 @ezbzkjrl233 #xxmuhrrh 6307 6CU2UFRP @tkjylqdc5 #lvska 746 E0ABYO0DRSK3 @wglsnxvx38 #hbstuyr 4635 OX96H4K2 @mpzmidre738 #zluee 1706 5A95P0FJ6

.
Bul
Alıntı

Bu Konudaki Mesajlar
Толока скачати торрент #097 - tarafından DouglasEvaby - 06-06-2020, 02:40 PM

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi